Elefun, sala zabaw

 

Bądź na bieżąco

Jeżeli jesteś zainteresowana otrzymywaniem najnowszych informacji nt. wydarzeń, imprez, promocji itp., zostaw nam swój adres email.
Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera w dowolnym momencie.
 
 

Urodziny

Urodzinowa zabawaUrodziny w Elefun to 2 godz. zabawy pod okiem animatora, który aranżuje dzieciom zabawy, maluje twarze, przeprowadza konkursy, które kończą się nagrodą dla każdego. Poczęstunek dla dzieci przygotowany jest w jednym z trzech pokoi urodzinowych: Komnacie ZamkowejSali Przygodowej i Sali Superbohaterów, a do ich wystroju nawiązują motywy przewodnie urodzin np.: Monster High, Spiderman, Which, Winx, Ben 10, Harry Potter, Scooby Doo, Piraci, Piotruś Pan, Wróżki i Elfy, Bal na zamku, Księżniczki, Auta, Cliford,  i wiele innych. W trakcie urodzin wykonujemy i wręczamy dzieciom uwielbiane balonikowe zwierzątka i inne kształty.

Dodatkową atrakcją mogą być:

urodziny z mydełkami - dzieci od podstaw wykonają własne kolorowe i pachnące mydełka, samodzielnie dobierając składniki, dekorując i ozdobnie pakując.

urodziny z decoupage - sprawimy, że zwykło białe mydełko nie będzie już takie zwykłe, ozdobimy je metoda serwetkową i również ozdobnie opakujemy.

urodziny z robotami - dzieci zmieniają się w konstruktorów i budują własnego robota, a to wszystko pod hasłem niezwykłej przegody "PODRÓŻ NA MADAGASKAR" 
Podczas przyjęcia dzieci nie tylko skorzystają ze wszystkich atracji sali, ale wezmą udział w jednych z wymienionych warsztatów, podczas których będa mogły wykazac się swoją kreatywnością i spędzić czas w wyjątkowy sposób.

Przyjmujemy rezerwacje w terminach nie pokrywających się z innymi przyjęciami - gwatantuje to swobodę i miła atmosferę podczas imprez - zwłaszcza rodzinnych.

Masz do wyboru dwa pakiety urodzinowe:

  • Pakiet I: 2h zabawy, kolorowy pokój urodzinowy, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, prezent dla Solenizanta.
  • Pakiet II: 2h zabawy, pokój urodzinowy, tort, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, balony, świeca wybuchowa na torcie, prezent dla wszystkich gości z podziękowaniami za przybycie, prezent dla Solenizanta, kawa i herbata dla opiekunów zaproszonych dzieci (w ilości odpowiadającej liczbie zaproszonych dzieci).

Tylko u nas przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone przez przezabawnych Klauna i/lub Klaunicę, możliwośc zamówienia Gościa Niespodzianki - wielkej żywej maskotki Scooby Doo, Smoka, słonia lub dinozaura...

 Kliknij tutaj, by przejść do formularza rezerwacji online lub po prostu zadzwoń, by sprawdzić wolne terminy i zarezerwować salę.

Tylko u nas przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone przez przezabawnych Klauna i/lub Klaunicę!

WAŻNE! Czwartek jest dniem, kiedy dla maluszków imprez nie organizujemy, bo starszakom go dedykujemy. Zobacz Urodziny - Nastolatki