Bądź na bieżąco

Jeżeli jesteś zainteresowana otrzymywaniem najnowszych informacji nt. wydarzeń, imprez, promocji itp., zostaw nam swój adres email.
Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera w dowolnym momencie.
 
 

Urodziny - dzieci młodsze

Przyjęcia urodzinowe

Urodzinowa zabawaUrodziny w Elefun to 2 godz. zabawy pod okiem animatora, który aranżuje dzieciom zabawy, maluje twarze, przeprowadza konkursy, które kończą się nagrodą dla każdego. Poczęstunek dla dzieci przygotowany jest w jednym z trzech pokoi urodzinowych: Komnacie ZamkowejSali Przygodowej i Sali Superbohaterów, a do ich wystroju nawiązują motywy przewodnie urodzin np.: Monster High, Spiderman, Which, Winx, Ben 10, Harry Potter, Scooby Doo, Piraci, Piotruś Pan, Wróżki i Elfy, Bal na zamku, Księżniczki, Auta, Cliford,  i wiele innych. W trakcie urodzin wykonujemy i wręczamy dzieciom uwielbiane balonikowe zwierzątka i inne kształty.

Dodatkową atrakcją mogą być:

urodziny z mydełkami - dzieci od podstaw wykonają własne kolorowe i pachnące mydełka, samodzielnie dobierając składniki, dekorując i ozdobnie pakując.

urodziny z decoupage - sprawimy, że zwykło białe mydełko nie będzie już takie zwykłe, ozdobimy je metoda serwetkową i również ozdobnie opakujemy.

urodziny z robotami - dzieci zmieniają się w konstruktorów i budują własnego robota, a to wszystko pod hasłem niezwykłej przegody "PODRÓŻ NA MADAGASKAR" 
Podczas przyjęcia dzieci nie tylko skorzystają ze wszystkich atracji sali, ale wezmą udział w jednych z wymienionych warsztatów, podczas których będa mogły wykazac się swoją kreatywnością i spędzić czas w wyjątkowy sposób.

 Przyjmujemy rezerwacje w terminach nie pokrywających się z innymi przyjęciami - gwatantuje to swobodę i miła atmosferę podczas imprez - zwłaszcza rodzinnych.

Masz do wyboru dwa pakiety urodzinowe:

  • Pakiet I: 2h zabawy, kolorowy pokój urodzinowy, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, zaproszenia dla wszystkich gości, prezent dla Solenizanta.
  • Pakiet II: 2h zabawy, pokój urodzinowy, tort, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, balony, świeca wybuchowa na torcie, prezent dla wszystkich gości z podziękowaniami za przybycie, prezent dla Solenizanta, kawa i herbata dla opiekunów zaproszonych dzieci (w ilości odpowiadającej liczbie zaproszonych dzieci).

Tylko u nas przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone przez przezabawnych Klauna i/lub Klaunicę, możliwośc zamówienia Gościa Niespodzianki - wielkej żywej maskotki Scooby Doo, Smoka, słonia lub dinozaura...

 Kliknij tutaj, by przejść do formularza rezerwacji online lub po prostu zadzwoń, by sprawdzić wolne terminy i zarezerwować salę.

Tylko u nas przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone przez przezabawnych Klauna i/lub Klaunicę!

WAŻNE! Czwartek jest dniem, kiedy dla maluszków imprez nie organizujemy, bo starszakom go dedykujemy. Zobacz Urodziny - Nastolatki