Bądź na bieżąco

Jeżeli jesteś zainteresowana otrzymywaniem najnowszych informacji nt. wydarzeń, imprez, promocji itp., zostaw nam swój adres email.
Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera w dowolnym momencie.
 
 

Oferta dla firm

Festyny, pikniki, bale, animacje wyjazdowe

775795 541944375837056 863199944 o

 

     Od roku 2009 ELEFUN zapewnia mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich opiekunów. Posiadamy wieloosobową ekipę, pełną głowę pomysłów i doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci.
Na co dzień prowadzimy przeróżne imprezy dla dzieci - przyjęcia urodzinowe, okolicznościowe typu Dzień Dziecka, Bale karnawałowe, Halloween, które to odbywają się na terenie naszych sal zabaw.

Kliknik na zdjęcie aby powiększyć. 

elefun - organizacja imprez 1elefun - organizacja imprez 2

ELEFUN Imprezy - organizacja,animacjeELEFUN Imprezy - organizacja,animacjeELEFUN Imprezy - organizacja,animacje

 Niejednokrotnie byliśmy organizatorem imprez na zamówienie firm, miały one charakter promocyjny lub integracyjny. Organizowaliśmy imprezy na zamówienie m.in. firm: Invest Komfort Spółka Akcyjna S.K.A., Elfeko S.A., Rossmann SDP Sp. z o.o., Star Reefers Poland Sp. z o.o., Green Management Sp z o.o, KELLER Polska Sp. z o.o.  Były to imprezy integracyjne dla pracowników. Dostarczaliśmy również atrakcje dla dzieci towarzyszące imprezom masowym, takim jak Targi Przedszkolaka, Targi Mieszkaniowe, piknikom i festynom  na terenie Trójmiasta.

Jednym naszym przedsięwzięciem w obszarze obsługi imprez masowych było kompleksowe zapewnienie atrakcji dla dzieci podczas Balu Karnawałowego u Królowej Śniegu organizowanego przez Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka, na zlecenie Agencji Rozwoju Gdyni Sp. Z o.o. Impreza miała swoje miejsce w Hali Widowiskowo-Spotrowej GDYNIA (relacje filmowe z imprezy kliknij TUTAJ lub TUTAJ)

W swoich zasobach posiadamy m.in. zjeżdżalnie i zamki dmuchane, kostiumy w tym wielkie żywe maskotki, mnóstwo sprzętu rekreacyjnego, trampolinę bungee, akcesoria do warsztatów wielkich baniek mydlanych.

Poniżj nasze referencje, kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

Elefun - referencje RossmannElefun - referencje Agencja Rozwoju Gdyni

Elefun referencje - Green ManagementElefun - podziękowania Rada Dzielnicy WITOMINO

Elefun - Podziękowania HospicjumElefun - Podziękowania AIESEC