Bądź na bieżąco

Jeżeli jesteś zainteresowana otrzymywaniem najnowszych informacji nt. wydarzeń, imprez, promocji itp., zostaw nam swój adres email.
Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera w dowolnym momencie.
 
 

Akademia Przyszłego Przedszkolaka

Akademia Przyszłego Przedszkolaka

elefun-09

Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków!

Zapraszamy wszystkie dzieci, które wkrótce rozpoczną przygodę z przedszkolem na zajęcia adaptacyjne w ramach Akademii Przyszłego Przedszkolaka.
Podczas spotkań w gronie rówieśników Wasze dziecko będzie się oswajać z nową sytuacją jaką jest spędzanie czasu bez rodziców, integrować z innymi dziećmi i dorosłymi, poznawać zasady bycia w grupie, odkrywać świat wszystkimi zmysłami i rozwijać podczas zabaw ruchowych i twórczych.

W programie: rytmika przy pianinie, zabawy językowe wg autorskiego programu Pingu, zajęcia plastyczne, śpiewanki, czytanki, wspólny czas przy stole, swobodny czas zabawy.APP m

Celem zajęć jest przygotowanie dziecka do wielkiej zmiany, która wkrótce nastąpi w jego życiu, ułatwienie mu startu w przedszkolu,
złagodzenie ewentualnych problemów, jakie mogą się w tej nowej sytuacji pojawić.

Każdy wtorek i środa godz 9.00-11.00
Koszt zajęć 20 zł, miesięczny karnet 120 zł.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu.
Koszt dodatkowej godziny 10 zł

Przyjmujemy zapisy - ilość dostępnych miejsc ograniczona!
Prosimy o zgłoszenia na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub w naszym przedszkolu.