Kuchenne rewolucje w Elefun! Czas nauczyć się gotowania! Zapraszamy na kulinarne półkolonie, podczas których rozsmakujemy się na całego...

półkolonie kulinarne M
Temat przewodni to gotowanie i smaków poznawanie. Będziemy podróżować po świecie poznając specjały najdalszych jego zakątków. Samodzielnie przygotujemy wiele potraw, tych prostych i bardziej skomplikowanych. Każdy dzień zaczniemy od „śniadania różnorodności" – dzieci same zadecydują co zjedzą i całkowicie samodzielnie danie przygotują. Główny posiłek będzie wyzwaniem i za razem dużą przygodą – gdyż wybierzemy się w rozmaite miejsca, gdzie pod okiem zawodowych kucharzy dzieci same przyrządzą tamtejsze specjały. Pieczony i faszerowany ziemniak, pizza, sushi a może grillowanie lub w ognisku opiekanie... z pewnością najsłodsze będzie deserów lodowych przygotowanie!
Jedno jest pewnenawet największy niejadek, rozsmakuje się w kuchni i zapragnie dokładek!

Podczas półkolonii zapewniamy:
- wszystkie materiały i składniki, potrzebne do wykonania potraw,
- codzienne wycieczki kulinarne (pizzeria, sushi bar, pierogarnia, restauracja z kuchnia regionalną, ognisko i grillowanie, lodziarnia)
- udział w warsztatach ceramicznych, mydełkowych, wyrobu biżuterii, plastycznych
- opiekę wykwalifikowanych animatorów w godz. 8.00-17.00, inne godziny do uzgodnienia
- całodzienne wyżywienie (II śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek) i napoje
- codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu
- półkolonie zarejestrowane i wpisane do bazy wypoczynku prowadzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (nr w rejestrze [POM/196/20130605], [POM/195/20130605]

Zapisy już trwają. Ilośc miejsc organiczona. Maksymalnie 14 uczestników dla poszczególnych turnusów.

Promocja do końca maja - RABAT 5%

Terminy:
Elefun Witawa:
I turnus 01.07.-05.07 cena 430 zł

Elefun - Pogórze:
I termin 08.07-12.07 cena 390 zł
Cena zawiera pełne wyżywienie (II śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek), udział we wszystkich warsztatach i wycieczkach.