Elefun - salka urodzinowa8Urodziny w Elefun to 2 godz. zabawy pod okiem animatora, który aranżuje dzieciom zabawy, maluje twarze, przeprowadza konkursy, które kończą się nagrodą dla każdego. Poczęstunek dla dzieci przygotowany jest w jednym z trzech pokoi urodzinowych: Komnacie Królewskiej, Dino Krainie, Salce Filmowej , a do ich wystroju nawiązują motywy przewodnie urodzin np.: Monster High, Spiderman, Anrgy Birds, Lego, Kucyki Ponny i wiele innych...

Dodatkową atrakcją mogą być:

urodziny z mydełkami - dzieci od podstaw wykonają własne kolorowe i pachnące mydełka, samodzielnie dobierając składniki, dekorując i ozdobnie pakując.

urodziny z decoupage - sprawimy, że zwykło białe mydełko nie będzie już takie zwykłe, ozdobimy je metoda serwetkową i również ozdobnie opakujemy.

urodziny z robotami - dzieci zmieniają się w konstruktorów i budują własnego robota, a to wszystko pod hasłem niezwykłej przegody "PODRÓŻ NA MADAGASKAR" 
Podczas przyjęcia dzieci nie tylko skorzystają ze wszystkich atracji sali, ale wezmą udział w jednych z wymienionych warsztatów, podczas których będa mogły wykazac się swoją kreatywnością i spędzić czas w wyjątkowy sposób.

Dla starszych dzieci (8+) polecamy Dyskotekowe Urodziny

Rezerwacja terminu przyjęcia urodzinowego jest możliwa już trzy miesiące przed planowaną datą imprezy.

Po prostuu zadzwoń, by sprawdzić wolne terminy i zarezerwować salę.

Elefun - pokój urodzinowy23Elefun - pokój urodzinowy25Elefun - pokój urodzinowy22

Masz do wyboru dwa pakiety urodzinowe:

  • Pakiet I: 2h zabawy, kolorowy pokój urodzinowy, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, prezent dla Solenizanta.
  • Pakiet II: 2h zabawy, pokój urodzinowy, tort, opieka animatora, przekąski i napoje, malowanie buziek, modelowanie baloników, gry, zabawy, konkursy z drobnymi nagrodami, balony, świeca wybuchowa na torcie, prezent dla wszystkich gości z podziękowaniami za przybycie, prezent dla Solenizanta, kawa i herbata dla opiekunów zaproszonych dzieci (w ilości odpowiadającej liczbie zaproszonych dzieci).

Elefun - salka urodzinowa11Elefun - salka urodzinowa 10

Tylko u nas przyjęcie urodzinowe może być poprowadzone przez przezabawnych Klauna i/lub Klaunicę, możliwośc zamówienia Gościa Niespodzianki - wielkiej żywej maskotki Scooby Doo, smoka, słonia lub dinozaura...

Elefun - salka urodzinowa1Elefun - salka urodzinowa7Elefun - salka urodzinowa6